24. výstava Hry a hlavolamy – Novoměstská radnice

24. výstava Hry a hlavolamy: Čtyři dny plné her a hlavolamů na Novoměstské radnici.

Oblíbená výstava určená nejen pro děti, ale pro všechny fanoušky hádanek, hlavolamů a deskových her. Uvidíte a vyzkoušíte si nejrůznější hlavolamy a deskové hry od předních českých výrobců a distributorů. Historický Velký sál radnice se promění v prostornou hernu, kde budou mít návštěvníci možnost si všechny hry vyzkoušet. S pravidly a výběrem hry jim poradí herní instruktoři. Výstava má řadu doprovodných aktivit.

Velká herna deskových her je v pátek opět prodloužena až do 20 hodin, aby si ji stihli všichni dostatečně užít.

Jak výstava probíhá?

Výstava je herní, interaktivní, zkrátka a dobře se připravte především na vyzkoušení her a hlavolamů na vlastní kůži. Pod vedením instruktorů si vybranou hru zahrajete a pak si ji můžete třeba za zvýhodněnou cenu rovnou koupit. Nebo si v herně můžete jen celý den hrát.

Dále budete mít jednu z mála příležitostí vidět rozsáhlou sbírku hlavolamů Josefa Hordiny – ježka v kleci v mnoha provedeních, Rubikovy kostky, nemožné objekty, japonské dřevěné hlavolamy i sbírku retro hlavolamů.
Pro školy a dětské kolektivy se budou konat opět přednášky a workshopy.
– nutná registrace předem prostřednictvím webových stránek.

 

  • 19. 9. – 22. 9. 2018
  • otevírací doba: středa 8:00 – 18:00 / čtvrtek 8:00 – 18:00 / pátek 8:00 – 20:00 / sobota 10:00 – 18:00
  • vstupné: 90 Kč plné / 60 Kč snížené / 190 Kč rodinné (2 dospělí + max 3 děti do 15 let) / 60 Kč za osobu skupinové (skupina – od 10 osob) / pro volnočasové organizace pracující s dětmi zvláštní podmínky
  • Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2
  • Více informací zde
About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.