Kvě 14

Dominika Vyskočilová / IN MY MIND – Galerie Prokopka

Dominika Vyskočilová / IN MY MIND

Výstavní plán galerie Prokopka směřuje k mladé a střední generaci výtvarníků, má obsáhnout všechny výtvarné obory od malby až po nová média.

Dominika Vyskočilová studuje obor esteticko-výchovného zaměření na Gymnáziu na Pražačce. Ve své tvorbě se zaměřuje na proměny člověka v toku času. Od povrchnějších vrstev věci se propracovává k hlubším tématům. Experimentuje s technikami malby, kresby, papíru i digitální úpravy fotografie.

Výstava IN MY MIND prezentuje různorodé pohledy autorky na současnou generaci vrstevníků, rozvíjí témata lidské existence ( selflove, stereotypy subkultur ). Větší cykly ICONIC DEFORMATION TRIPTYCH, TAK, JAK MĚ NIKDO NEVIDÍ, BODY ANATOMY pracují s transformačními procesy a deformací. V menších introspektivních obrazech si pohrává se stylizací a expresivní barevnou nadsázkou.

Vyskočilová společně se svým ročníkem úspěšně realizovala výstavu s názvem STOPY ČLOVĚKA v galerii Školská 28, to jí přivedlo k myšlence zorganizovat samostatnou výstavu. V případě zájmu o vystavené obrazy, kontaktujte kurátorku výstavy.

 

  • 13. 5. – 8. 6. 2018
  • vernisáž 12. 5. od 18:00
  • Galerie Prokopka, Prokopova 9, Praha 3
  • Více o výstavě zde
About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.