Kvě 19

NE:VÝSTAVA – Novoměstská radnice

NE: VÝSTAVA – Netradiční výstava fotografií, za kterou stojí mladí umělci z oboru Multimédia v ekonomické praxi, VŠE v Praze. K vidění budou krajinářské, cestovatelské a architektonické motivy. Zažijte netradiční pojetí výstavy a rozšiřte si kulturní obzory. Po celou dobu výstavy budou přítomni i autoři, se kterými si můžete povídat o jejich tvorbě. Intenzivní zážitek doplněný výhledem na Prahu byste si rozhodně neměli nechat ujít.

 

 

Sekce výstavy:

  • Art of Nature

V této sekci se vžijete do mnoha míst z Tomášových cest po světě. Obdivujte krásy přírody z celého světa audio-vizuální formou. Pohodlně se usaďte a nechte se vtáhnout do turisty neobjevených destinací skrze objektiv zkušeného fotografa. Načerpejte síly na další části NE:VÝSTAVY.

  • 360° of Architecture

Architektura nás obklopuje dnes a denně. Dá se na ni však nahlížet z mnoha různých úhlů a pohledů, které běžně ani nevnímáme. Projděte si tuto sekci a pečlivě se rozhlížejte kolem sebe. Nikdy nevíte jaký úhel pohledu vám naskytne netradiční a zajímavý kompoziční náhled na Ondrovy fotografie.

  • Baltic Journey

Dobrodružství v sedlech horských kol – cesta k severnímu moři a zpět. V rámci této expozice prožijete podobně hravé zážitky jako Honza během svého putování. Výhledy z majáků, každodenní hledání místa pro přespání a dodržování pitného režimu. 1000 km, 11 dní, 1 silný zážitek. Jakou vzdálenost urazíme za 2 dny?

 

AUTOŘI:

Tomáš Havel / ART OF NATURE

Tomáš je cestovatel a fotograf se zaměřením na krajinářskou a reklamní fotografii. Jeho záliba v cestováni postupně přerostla ve vášeň a dokonce v profesi. Krajinářské fotografie od Tomáše uchvátily přes sto tisíc fanoušků na Instagramu a dovedly jej ke spolupráci s velkými firmami jako Reebok, New Balance, Canon či O2 Czech Republic. Jeho tvorba se objevila v mnoha časopisech a publikacích a přispěl i do několika knih.
Personal webpageInstagram

 

Ondřej Hromádko / 360° OF ARCHITECTURE

Ondra je především velký perfekcionista. Tato vlastnost společně s láskou k minimalistickým a abstraktním řešením zapříčinily, že se našel právě v architektonické a interiérové fotografii. Jako výherce Canon Symetry se účastnil fotografování architektury v španělském Bilbau a o těchto vánocích stál za online částí charitativní kampaně Slanedeti.cz realizované ve spolupráci s představiteli pohádky Anděl Páně 2.
Personal webpageInstagram

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.