Lis 24

Novoměstský advent – Novoměstská radnice

Začátek adventu můžete oslavit i na Novoměstské radnici při tradiční akci plné dárků, které se v běžných obchodech nenabízejí, lecjakých dobrot, rozmanitých dílniček, stavebnic a modelů, promítání animovaných filmů, loutkových divadel i zpěvu.

Přípravy na Novoměstský advent v těchto dnech vrcholí. Prostory Novoměstské radnice se připravují na 40 stánků plných výrobků z našich regionů i velice originálních dárků. Program Novoměstského adventu je i letos bohatý. Pro nejmenší zahrají loutkové divadlo Lokvar z Prahy a divadlo Dokola z Tábora v Jižních Čechách, představí se 2 dětské pěvecké sbory Rolnička a Coloreton, oblíbená herna Cool woods kromě her nabídne letos dílnu na výrobu drobných dárků i teplou kávu, v Tajemné šatlavě navštívíte kousek historického podzemí Novoměstské radnice. Novinkou letošního adventu je promítání 2 nejnovějších dílů z příběhů oblíbeného Čtyřlístku a vítězných studentských animovaných filmů.

Po oba dny budou moci návštěvníci v rámci adventní hry putovat po vybraných stáncích a získávat tak razítka. Ty pak při odchodu, pokud jich nasbírají dostatek, budou součástí losování o jednu z pěkných cen.
Od 10 – 18 hod po oba dny budou moci návštěvníci shlédnout také nejdelší funkční vláčkové kolejiště v Praze.
V čase Novoměstského adventu se na nádvoří radnice budete moci potěšit také Francouzským adventním trhem, který přinese něco dobrého pro zahřátí i mnoho druhů delikates.
Odkaz: https://www.facebook.com/events/897347323765688/

Na závěr Novoměstského adventu přijede jako každý rok Petr Šušor s plným autem bubnů, bubínků a tamburín a přivoláme adventní čas společným bubnováním.
Skutečně na své si přijdou jak rodiny s dětmi, které hledají v nevlídném počasí útočiště a zábavu, tak i dospělí, kteří rádi nadělují pod stromeček osobité dárky.

Vstup na Novoměstský advent je i letos zdarma.

 

 

Kontakt:
Produkce – Bedřiška Kotmelová, tel: 607 627 307, kotmelova@nrpraha.cz
Media – Jana Byzoňová, tel: 724 819 363, byzonova@nrpraha.cz 
Partneři akce: Městská část Praha 2, Asociace regionálních značek, SDV Model , Design Mode, Náš Ježíšek
„Bohatství našich regionů je finančně podpořeno Ministerstvem zemědělství ČR”

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.