Street Food Pop Up – Novoměstská radnice

Od konce dubna nádvoří Novoměstské radnice ještě více ožije.Úterky mezi 10. a 15. hodinou budou patřit kvalitnímu street foodu asi tří stánků, které připraví třeba asijskou kuchyni, něco sladkého i pořádný kus masa pro všechny návštěvníky z blízkého i dalekého okolí NR.
Stejný koncept dobře nakrmí i návštěvníky Pražské muzejní noci / PMN 2017 dne 10. června.

 

Street Food Pop-Up se jako nejmladší z rodiny Street Food Festivalů a Street Food Jamů představí 25. 4. 2017 poprvé na Novoměstské radnici a pak se v rámci prvního pilotního cyklu ještě šestkrát zopakuje.

Street Food Pop-Up je nejmenších ze všech tří formátů a je dalším krokem k vytvoření stabilní a nezávislé platformy kvalitního street foodu u nás.

 

Od 25. 4. 2017 –  sedm úterků za sebou na nádvoří Novoměstské radnice na Praze 2 (Karlovo nám. 1/23) od 10 do 15 hodin budou hostit tři stánky s kvalitním street foodem návštěvníky z blízkého i dalekého okolí, kteří se na radnici objeví v rámci výletů. Především si ale dává ambici stát se dlouhodobě vyhledávaným místem pozdních snídaní i obědů jak pro starousedlíky, tak pro ty, kdo pracují v okolí.

 

 

ZÁŘÍ:

5/9 úterý

12/9 úterý

19/9 úterý

26/9 úterý

 

V případě, že se formát osvědčí, budeme rádi pokračovat.

 

Ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta k novince říká: „Prostory NR se, stejně jako věž, staly pro návštěvníky známým a oblíbeným prostorem, nyní je proto na řadě i nádvoří, které by mělo být místem setkání a odpočinku v průběhu všedního dne.“

 

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.