Tvorba edukačního programu – workshop – GHMP

V rámci workshopu s názvem Tvorba edukačního programu proběhne komentovaná prohlídka expozice s autory vystavených děl, následně budou účastníci navrhovat vlastní edukační program s návrhem a realizací možných výtvarných reakcí.

Program je určen pro pedagogy, studenty a ostatní zájemce. Workshop je realizován edukačním oddělením Galerie hlavního města Prahy.

Salon české scénografie 2017 (17. října–7. listopadu 2017 ve 3. patře obchodního domu Kotva) se uskuteční v poločase mezi 13. a 14. ročníkem mezinárodní výstavy Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru, a je tedy chápán jako oborová reflexe nejnovějších trendů v oblasti scénického výtvarnictví a zároveň jako svého druhu inventura české scénografie před dalším ročníkem PQ. Salon české scénografie 2017 je otevřen scénografům jakékoli národnosti a státní příslušnosti tvořícím pro divadla v České republice nebo scénografům české národnosti tvořícím pro zahraniční divadla pro divadla v ČR v období 2014–2017. Po výstavních termínech v České republice se uvažuje i o prezentaci v zahraničí.
Salon české scénografie pořádá Česká organizace scénografů, divadelních architektů a techniků (ČOSDAT, z. s.), Institut umění – Divadelní ústav.

 

  • 26. 10. 2017 od 14:00
  • Salon české scénografie 2017, OD Kotva, 3. patro, Náměstí Republiky 656/8, Praha 1
  • vstupné: zdarma
  • kontakt: edukace@ghmp.cz
  • Salon české scénografie pořádá Česká organizace scénografů, divadelních architektů a techniků (ČOSDAT, z. s.) Institut umění – Divadelní ústav
  • Více o výstavě zde

 

vystavující umělci:

Erik Bartoš
Martin Bitala
Šimon Caban
Andrea Dudková
Daniel Dvořák
Petra Goldflamová Štětinová
Marie Gourdain
Vladimír Houdek
Anna Chrtková
Nitish Jain
Marie Jirásková
Tereza Magnan
Jan Machát
Irena Marečková
Sylva Marková
Jan Matýsek
Judita Mejstříková
Eufrasio Lucena Muñoz
Andrea Mužíková
Richard Pešek jr.
Jana Preková
Gabriela Prochazka
Simona Rybáková
Lenka Řezníčková
Karolína Srpková
Dragan Stojčevski
Matěj Sýkora
Tereza Špindlerová
Anežka Vonášková

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.