UMPRUM na Pražské muzejní noci

UMPRUM na Pražské muzejní noci – Již podesáté je možné si projít UMPRUM v noci.

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze slaví na Pražské muzejní noci kulaté výročí. Pro malé i velké připravila bohatý program v rámci této akce již po desáté.

Hlavní částí programu je velká celoškolní výstava semestrálních a klauzurních prací studentů UMPRUM ARTSEMESTR léto 2018. Návštěvníci uvidí výsledky nejnovějších projektů 23 ateliérů školy. Exponáty si bude možné prohlédnout přímo v autentickém prostředí ateliérů a prohlédnout si školu od přízemí doslova po půdu.

Na své si přijdou nejen milovníci výtvarného umění, designu a architektury. V Galerii UM současně poběží doprovodný program Hang the DJ! UMPRUM Summer Hits Radio From the Bong, který nabídne audiovizuální projekty, koncerty a DJ produkce. Všichni interpreti jsou a nebo byli součástí akademické obce UMPRUM.
V programu se myslelo i na nejmenší. Těšit se můžou a oblíbený workshop v knihvazačské dílně, kde se tentokrát pod dohledem odborných lektorů bude vyrábět leporelo. V knihovně, která opět připravila přehlídku svých knižních pokladů, si děti mohou vyrobit originální knižní záložku. A pokud si budete chtít odpočinout, Ateliér filmové a televizní grafiky připravil non stop kino se svou produkcí, nebo si můžete pochutnat na občerstvení kavárny Zmrzlina Hlína.

 

  • 9. 6. 2018, 10:00 – 01:00
  • UMPRUM (Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze) nám. Jana Palacha 80, Praha 1
  • vstup zdarma
  • Více informací zde

 

Program akce:

ARTSEMESTR 2018 léto  / 10:00 – 01:00
Výstava klauzurních prací studentů UMPRUM ve všech prostorách školy

GALERIE UM – Hang the DJ! UMPRUM Summer Hits Radio From The Bong / 18:00 – 22:00
Přehlídka hudebních projektů studentů a absolventů UMPRUM

Workshop pro děti v knihvazačské dílně / 16:00 – 22:00
Výtvarný workshop v knihvazačské dílně UMPRUM, na kterém si děti pod odborným dohledem našich lektorů vyrobí originální UMPRUM leporelo

Poklady knihovny UMPRUM  / 16:00 – 22:00
Přijďte se podívat do naší knihovny. Rádi se vám pochlubíme našimi poklady. Děti si navíc mohou vyrobit origami záložku do knihy

Promítání filmů studentů Ateliéru filmové a TV grafiky  / 19:00 – 01:00
Tradiční nonstop kino studentů Ateliéru filmové a TV grafiky
v učebně č. 215, 2. patro

Zmrzlina Hlína / Domácí zmrzlina, káva, limonády, koláče a spousta dalších dobrot

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.