Whisky Life! Prague – festival (nejen) pro milovníky whisky – Novoměstská radnice

Kde jinde si můžete zakoupit ochutnávku širokého výběru whisky za minimální ceny?
Jako už každoročně zde budou nejvýznamnějšími distributory v České republice a hosty ze zahraničí otevřeny a nabídnuty k ochutnávce whisky lahve, které se sem ještě ani nedováží a to vše za minimální degustační ceny – násobky 30,-Kč. Jako každoročně se snaží organizátoři pozvat na festival hosty či zástupce palíren, které ještě nemají zastoupení na našem trhu. V minulých ročnících to byl světoznámý odborník na whisky a autor Whisky Bible Jim Murray, spisovatel a degustátor John Lamond a člen SWMS John McCheyne. V letošním jubilejním pátém roce přijedou poprvé představit své whisky a vést masterclass palírny Murray McDavid, Kavalan s exclusivními oceněnými lahvemi, Niche drinks s irskou whisky The Quiet Man, dále vám představí své portfolio palírny Slyrs a Wieser – Wachau , Česká whisky Trebitsch a další hosté. Určitě si také každý milovník whisky najde i mezi stálými českými distributory whisky novinky, které ještě neměl možnost ochutnat. Více o vystavovatelích na festivalovém webu a facebooku.

 

 

Program:

Pátek 3. 11. 2017
16.00 -23.00 vstupné 470 CZK

Sobota 4. 11. 2017
14.00-22.00 vstupné 470 CZK
– Happy Hour / Zvýhodněné vstupné 350 CZK se vztahuje na uplatnění vstupenky na místě konání v době mezi 14:00 – 15:00 vstupenka pak platí až do 22.00. Upozorňujeme, že po 15:00 vám už ale nebude na tuto vstupenku umožněn vstup!

Vstup pouze pro osoby starší 18 let.
Upozorňujeme, že počet vstupenek je limitován.

Vstupenky na akci jsou již nyní k dostání v síti Ticketstream – www.ticketstream.cz
V ceně vstupenky je vlastní originální sklenka na whisky Glencairn se závěsnou šňůrkou na krk, Pepsi Cola, chipsy Lays, festivalová brožurka na psaní degustačních poznámek, propiska a minimálně 10 degustací zdarma – další ochutnávky whisky budou na místě ke koupi za festivalovou měnu a její násobky Dram (1 Dram – 30,-Kč).

Doplňkové masterclasses jsou k prodeji na webu festivalu http://www.whiskylifeprague.cz/
Masterclass je řízená ochutnávka 4 -5 druhů whisky pod vedením ambasadora na danou značku, jejich kapacita je omezená pro maximálně 20 -25 osob, proto neváhejte s jejich rezervací.

Jako vždy Vás bude provázet festivalem klavírní hudba, své skvělé improvizace Vám předvede finalista soutěže Pianista roku Jan Horák a skotské dudy. Dále si budete moci zakoupit pravé anglické slané koláče, pralinky a dorty, produkty PepsiCo, neodmyslitelné doutníky, cigára, pivo a koktejly.

Více informací o Whisky Life! Prague včetně programu a vstupného, najdete na stránkách http://www.whiskylifeprague.cz/
https://www.facebook.com/WhiskyLifePrague/
V případě dotazů nás prosím kontaktuje na emailové adrese whiskyfestival@email.cz.

 
Whisky Life! Prague – A festival (not only) for whisky lovers

On the 4-5.11.2017 in the historical place of the New Town Hall in Prague, already the fifth event of the Whisky Life! Prague festival will take place. . Just as last years, the most important Czech distributors, guests from abroad eg. Murray Mc David, Nichedrinks, Slyrs, Wieser-Wachau distillery and their brands will participate in the festival.

 

 

Friday 3.11.2017
16.00 -23.00 tickets 470 CZK

Saturday 4.11.2017
14.00-22.00 tickets 470 CZK
Happy Hour – Early entry tickets – tickets for 350,- only grant entrance to the festival if you enter before 15:00. You can then stay for the duration of the event.

To complement the whiskies, special beer, handmade chocolates, cigars and pipes will also be available during the festival, as well as live piano music. There will also be a wide range of Masterclasses taking place during the festival, all lead by whisky experts.

The tickets for the festival are available on Ticketstream – www.ticketstream.cz

The price of the ticket includes an original Glencairn tasting glass and a festival brochure with space for tasting notes. You will recive at least 10 free tastings. The whisky tastings can be bought during the event for multiply Drams (1 Dram = 30CZK).
Since the number of tickets for each festival block is limited, we advise you to buy the tickets as soon as possible.

For more information including the program and prices of the masterclasses please go to

http://www.whiskylifeprague.cz/
https://www.facebook.com/WhiskyLifePrague/

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.