Workshop a videomapping studentů Ateliéru filmové a televizní grafiky – UMPRUM

Studenti Ateliéru filmové a televizní grafiky a Katedry teorie a dějin umění – Martina Clebounová, Julie Lupačová, Vojtěch Kočí a Matěj Forejt připravili projekt v pardubických Automatických mlýnech v rámci rezidence OFFCITY AiR 2017. Výsledek budou veřejně prezentovat jako součást Dne architektury. 29. září realizují workshop a 30. září pak představí site specific instalaci s videomappingem.

 

PARDUBICE – (R)OSVÍTÍME MLÝNY

Workshop videomappingu realizovaný v rámci umělecké rezidence studentů pražské UMPRUM (Matěj Forejt, Vojtěch Kočí, Martina Chlebounová, Julie Lupačová) v pardubických Automatických mlýnech. První část workshopu (10:00-15:00) je určena komukoli bez rozdílu věku, koho zajímá videomapping, čili pohyblivý obraz, který dokáže proměňovat místo a architekturu bez trvalých zásahů. Druhá část dílny(16:00-cca 21:00) je určena těm, kteří mají alespoň základní zkušenosti s prací v počítačovém programu Adobe After Effects, podmínkou účasti je vlastní počítač s tímto softwarem. Více informací na webu spolku a přihlášení na emailu: sarka@offcity.cz, 732 436 722.

  • Sraz: pá 29. 9., 10:00-15:00 & 16:00-21:00, Automatické mlýny, Mezi mosty

 

PARDUBICE – ZÁSVĚT(L)Í (VIDEOMAPPING)

Pardubické Automatické mlýny jsou jednou z architektonických ikon města. Studenti pražské UMPRUM (Matěj Forejt, Vojtěch Kočí, Martina Chlebounová, Julie Lupačová) pro ně vytvořili videomapping pracující s exteriérem i interiérem této unikátní Gočárovy budovy. Přijďte zažít mlýny v jiném světle! Večírek v mlýnské dílně: DJ bohm&franta + bar.

  • Sraz: so 30.9., 17:00-23:00, Automatické mlýny, Mezi mosty

Více informací zde

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.